Kurs na prawo jazdy kategorii B w Łomży

Kursy na prawo jazdy kategorii B

w pakiecie Speed Holidays

Pakiet

Speed Holidays

B

Wczasy z prawem jazdy w Łomży
cena kursu w tym pakiecie
zależy od standardu noclegu zł
Czas trwania kursu
0
2
tygodnie
30 h

praktyki

30 h

teorii

Podręcznik
Egzamin wewnętrzny
Nocleg

jednoosobowy

Wyżywienie

śniadania

Wczasy z prawem jazdy w Łomży

Kurs przeznaczony dla osób, którym zależy, aby w krótkim czasie uzyskać prawo jazdy. Cały program szkolenia realizujemy w 14 dni. Zajęcia odbywają się codziennie, a przydzielony instruktor opiekuję się Tobą przez cały okres pobytu. Zakwaterowanie w hotelu (możliwość wyboru noclegu o różnym standardzie). W czasie wolnym Łomża oferuje wiele atrakcji: Kawiarnie, restauracje, dyskoteki, obiekty sportowe: korty tenisowe, park wodny hala sportowa, szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe, kina, galeria sztuki współczesnej, Park Krajobrazowy, i wiele innych.

Nocleg

jednoosobowy

Wyżywienie

śniadania

Przygotowanie do egzaminu w Łomży na kategorie B

Kurs prawa jazdy w 2 tygodnie

30 godzin praktyki

Podczas zajęć praktycznych kursanci uczą się kontrolować samochód, poruszać w ruchu drogowym oraz poznają trasy egzaminacyjne. Jazdy odbywają się samochodami jak na egzaminie w WORD Łomża. Skrzynia manualna – Fiat Punto lub Kia Rio. Skrzynia automatyczna – Fiat 500. Godziny dopasowujemy do Twojego grafiku.

30 godzin teorii

Podręcznik

Przy zapisie na kurs otrzymujesz podręcznik z przepisami ruchu drogowego oraz dostęp do testów online, które zawierają taka samą bazę pytań jak na egzaminie państwowym

Egzamin wewnętrzny

Egzamin wewnętrzny teoretyczny składa się z 32 pytań, do jego przeprowadzenia wykorzystuje się tą samą bazę pytań co na egzaminie państwowym. Egzamin wewnętrzny praktyczny – egzamin przeprowadza instruktor. Po jego zakończeniu instruktor omówi błędy popełnione przez Ciebie.

Aktualne terminy

Strona wykorzystuje pliki Cookies, więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności